tel. (17)7455610

e-mail: dyrektor.spcz4@wp.pl

DZIEŃ RODZINY 16.06.14

W dniu 16.06.2014 odbył się Dzień Rodziny, uczestniczyli w nim zerówkowicze oraz ich rodzice. Na początku dzieci  powitały rodziców wierszem i piosenką, po czym zostali oni zaproszeni do wspólnej zabawy. Całe spotkanie koncentrowało się na grach i zabawach sportowych, w których brali udział całe rodziny. Uczestnicy mieli okazję wczuć się w rolę prawdziwych wędkarzy i piłkarzy. Mamy uczestniczyły w zawodach ze skakankami oraz zaplataniu na czas warkoczy, przeprowadzono sprawdzian wiadomości dotyczący znajomości cech swojej mamy. Następnie wszyscy udali się na poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek. Dzieci otrzymały także w prezencie wielosmakowe chrupki ufundowane przez sponsora. Na końcu wspólnie zatańczyli walczyka i z uśmiechami na twarzy rozeszli się do domów.